Hostely na Maltě

Řadit dle:
V naší nabídce ubytování na Maltě najdete i běžné hostely na Maltě, u kterých můžete očekávat relativně levné ceny oproti ostatním typům ubytování na Maltě. Hostel nebo turistická ubytovna, většinou slouží pro krátkodobé a co nejlevnější pobyty na Maltě. U většiny hostelů na Maltě můžete očekávat, že pokoje mají společné příslušenství a vybavení pro celé patro nebo budovu.
7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. NSTS Campus Residence and Hostel

Foto: NSTS Campus Residence and Hostel
Lokalita: Msida
Hodnocení hostů
69 %

NSTS Campus Residence nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v pokojích a studiích ve městě Msida, 3,5 km od Valletty. Ubytování sousedí s Maltskou univerzitou a má venkovní bazén a nepřetržitě otevřenou recepci.


2. Hibernia Residence & Hostel

Foto: Hibernia Residence & Hostel
Lokalita: Sliema
Hodnocení hostů
64 %

Hibernia Residence & Hostel se nachází na klidném místě v Sliemě, mezi pláží Exiles a zálivem Balluta Bay, přímo v zálivu St. Julian's Bay. Jde o ubytování s kuchyňským koutem a společnými pokoji.

Jedna postel v noclehárně 1 osoba 9 EUR / pobyt
Jednolůžkový pokoj 1 osoba 34 EUR / pobyt
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi 2 osoby 44 EUR / pobyt
Třílůžkový pokoj 3 osoby 48 EUR / pobyt
Čtyřlůžkový pokoj 4 osoby 62 EUR / pobyt

3. Two Pillows Boutique Hostel

Foto: Two Pillows Boutique Hostel
Lokalita: Sliema
Hodnocení hostů
92 %

Two Pillows Boutique Hostel se nachází v centru města Sliema, 200 metrů od přístaviště trajektů a necelých 10 minut chůze od pláže Tower Road Sliema. Ve všech pokojích je dostupné Wi-Fi zdarma.


4. Corner Hostel

Foto: Corner Hostel
Lokalita: Sliema
Hodnocení hostů
79 %

Corner Hostel sídlí ve zrekonstruovaném maltském řadovém domě, pouhých 200 metrů od pláže Sliema. Nabízí společnou kuchyň a pokoje a noclehárny s telefonem i stropním ventilátorem. V celém hostelu je zdarma dostupné Wi-Fi.


5. VBL - Hostel Accommodations

Foto: VBL - Hostel Accommodations
Lokalita: Valletta
Hodnocení hostů
70 %

Valletta Boutique Living-Hostel Accommodations se nachází 50 metrů od Národního muzea výtvarných umění. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s odhalenými dřevěnými trámy a kamennými zdmi.


6. Xrobb L-Ghagin Hostel

Foto: Xrobb L-Ghagin Hostel
Lokalita: Marsaxlokk
Hodnocení hostů
76 %

Xrobb L-Ghagin Hostel se nachází v městečku Marsaxlokk na Maltě, 8 km od Valletty, a nabízí zahradní gril a terasu. Parkování na místě je zdarma.


7. Lovely House - VBL Private Rooms

Lokalita: Valletta
Hodnocení hostů
78 %

Located in Valletta, 300 metres from University of Malta - Valletta Campus, Lovely House - VBL Private Rooms provides a shared lounge.


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: